Yarım Asırlık Birikim

Yarım asır içerisinde kazandığımız engin tecrübemizle üç kuşak müşterilerimizin eğilim ve zevklerini inşa ettik. Küçük bir atölyeden başlayan şirketimizin büyüme stratejisi, müşterilerin ihtiyaçları ile uyum içerisinde ürünler üretip, büyük bir sanayi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Mobima Ürünleri, 1976 yılında temelleri atılan Gülhanlar Mobilya tarafından üretilmektedir. Bu büyük maceranın başarılı girişimcisi ve kurucusu Mustafa Gülhan, ilk olarak kereste üretim tesisi ve Mutfak dolabı üretimine başlamıştır. Bu Dönem içerisinde bir sonraki kuşağa devredilen firmamız 1994 yılında Mobima markası altında kurumsallaşma sürecine girmiştir.

Vazgeçemeyeceğimiz ilkelerimiz ve gelecek planlarımız...

‘’ En iyi çözümü en yeni hizmet ile sunmak ‘’ vazgeçemeyeceğimiz en önemli ilkemiz ve misyonumuzdur. ‘ bulunduğumuz sektör içerisinde tüm firmalar tarafından referans model alınan bir firma olabilmek’ ise gelecek ile ilgili en büyük planımız ve vizyonumuzdur.

Yüksek Kalite ve Özgün Tasarımlar

Mobima ürünleri, kalitesi, kendine özgü tasarımları, optimal alan kullanımı ve hareket kalitesi göz önüne alınarak üretilir. Müşterilerin değişen zevk ve yaşam tarzına, yenilikçi, uyum kabiliyetini yansıtan, ergonomik girişimler ortaya koyabilmek firmamızın tasarım anlayışıdır.

Maksimum kalite hedefini yakalamak için çalışanlarımız ve partner firmaları sizin için özenle seçen Mobima, AR-GE departmanıyla da dünyadaki gelişimleri sizler için takip ederek pek çok gelişmeye öncülük etmektedir.

‘ Yarının gereksinimleri bugünden gözetilmelidir’ sloganıyla üretilen ürünlerimiz, değiştirilmesi zor olan büyük yatırımlarınızı her zaman karlı hale dönüştürüyor ve dönüşecektir.